SEO Hizmeti

SEO hizmeti, Google ve diğer arama motorlarında hedeflediğiniz anahtar kelimelerde üst sıralarda çıkmanızı sağlayan çalışmaları ifade eder. Günümüzde işletmelerin online mecrada sürdürülebilir başarıyı yakalaması Google gibi arama motorlarından trafik çekmek ancak SEO çalışmaları ile mümkün olabilmektedir.

SEO Hizmeti Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), web sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasını sağlayan bir dizi strateji ve özel teknikten oluşmaktadır. Doğru uygulandığında bu strateji ve teknikler Google gibi arama motorlarında yavaş yavaş yükselmenizi sağlar. Böylece daha çok organik ziyaretçi edinirsiniz.

SEO, sayfalarınızı anahtar kelimelerle doldurarak yapılmaz. İçeriklerinizin kalitesi, kullanıcı arama amacına uygun sayfalar oluşturmak ve iyi bir deneyim sunmak kaliteli bir SEO çalışmasının olmazsa olmazları arasındadır.

SEO Hizmetini Kim Yürütür?

SEO hizmetleri, bir SEO uzmanı veya SEO ajansı tarafından yürütülebilir. Arama motoru optimizasyonu hizmetleri tecrübe ve birikim gerektirmektedir. Google algoritmalarını sürekli güncellediği için sektörü yakından takip eden deneyimli kimseler başarılı bir SEO hizmeti sağlama konusunda her zaman bir kaç adım öndedir.

SEO Hizmetinin İşletmeniz İçin Faydaları

SEO hizmeti, işletmeniz için son derece değerli bir müşteri kaynağı olarak görülmelidir. Nasıl ki, fiziksel dükkanınız ziyaret eden müşteriler olmadan satış yapamazsa, online dükkanınız olan web siteniz de ziyaretçi trafiği olmadan satış yapmayacaktır.

Güçlü bir SEO altyapısı sayesinde, sitenize Google ‘dan organik ziyaretçi akışı olacaktır. Böylece fiziksel dükkan / mağazaya ilaveten online mecrada satışlarınız artmaya başlar.

Online mecrada satış yapabilmenin en önemli şartlarından biri hedefli organik ziyaretçi trafiğidir. SEO işletmenizin internetteki müşteri kaynağıdır. Etkili optimizasyonlar ve özel stratejilerle ziyaretçi sayısını sürekli artırır.

SEO Hizmeti Konusunda Yardıma mı İhtiyacınız Var?

14 yıllık SEO tecrübesi ile size yardımcı olmaktan büyük mutluluk duyacağımızdan emin olabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz profesyonel SEO hizmeti, işletmenizin ihtiyaçlarına özel olarak kurgulanır. Öncelikle ayrıntılı SEO analizi yaparak sitenizin güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederiz. Bu sayede, Google sıralamaları üzerinde olumsuz etkisi olan eksikleri yerinde görme şansımız olur.

Öte yandan, hedef kitlenizi değerlendirerek sektörünüz hakkında bilgi ediniriz. Bu tamamen size özgü bir SEO stratejisi geliştirmemizi sağlar. Verdiğiniz çekirdek anahtar kelimeler veya sitenizdeki hizmetler / ürün kategorileri alanından yararlanarak geniş kapsamlı bir anahtar kelime araştırması yaparız.

Sitenizin teknik SEO denetimi ile içerik yinelemesi, yönlendirme hataları, kırık bağlantılar gibi kronik sorunları tespit eder ve bunları iş akışımıza ekleriz. İçerik optimizasyonu, aşırı SEO tespiti ve gerekiyorsa düzeltmelerin yapılması, görsel optimizasyonu, başlık hiyerarşisinin doğru yapılandırılması şeklinde uzayıp giden detaylı bir çalışma süreci yürüterek sitenizin Google ‘da en iyi performansı göstermesi için gerekli çalışmaları büyük bir titizlikle gerçekleştiririz.

Hemen iletişime geçerek SEO hizmetimiz hakkında detaylı bilgi alınız.